TeacherLunch (Times are for Monday, Wednesday, Thursday and Friday)
Ackerman, K.1st (11:40 a.m.-12:10 p.m.)
Allaire, A.2nd (12:10-12:40 p.m.)
Andersen, M.1st (11:40 a.m.-12:10 p.m.)
Anthony, K.2nd (12:10-12:40 p.m.)
Barta, T.2nd (12:10-12:40 p.m.)
Bender, T.2nd (12:10-12:40 p.m.)
Benjamin, M.1st (11:40 a.m.-12:10 p.m.)
Bergt, T.3rd (12:40-1:10 p.m.)
Blatchford, C.3rd (12:40-1:10 p.m.)
Bouwens, J.1st (11:40 a.m.-12:10 p.m.)
Bremer, C.3rd (12:40-1:10 p.m.)
Browning, K.2nd (12:10-12:40 p.m.)
Chambers, S.1st (11:40 a.m.-12:10 p.m.)
Christensen, J.2nd (12:10-12:40 p.m.)
Clark, B.2nd (12:10-12:40 p.m.)
Craft, N.3rd (12:40-1:10 p.m.)
DeAmbrose, C.2nd (12:10-12:40 p.m.)
Duncan, S.1st (11:40 a.m.-12:10 p.m.)
Fischbein, S.1st (11:40 a.m.-12:10 p.m.)
Frankforter, K.2nd (12:10-12:40 p.m.)
Gehr, J.2nd (12:10-12:40 p.m.)
Gray, C.1st (11:40 a.m.-12:10 p.m.)
Hanson, E.3rd (12:40-1:10 p.m.)
Haugerud, D.3rd (12:40-1:10 p.m.)
Healey, A.1st (11:40 a.m.-12:10 p.m.)
Herringer, R.3rd (12:40-1:10 p.m.)
Hilbert, M.2nd (12:10-12:40 p.m.)
Holdorf, A.1st (11:40 a.m.-12:10 p.m.)
Hoxie, S.3rd (12:40-1:10 p.m.)
Jefferson, I.1st (11:40 a.m.-12:10 p.m.)
Kirkland, P.2nd (12:10-12:40 p.m.)
Krueger, J.1st (11:40 a.m.-12:10 p.m.)
Kuesel, J.1st (11:40 a.m.-12:10 p.m.)
Lambley, T.3rd (12:40-1:10 p.m.)
Lauterbach, T.1st (11:40 a.m.-12:10 p.m.)
Leader, David3rd (12:40-1:10 p.m.)
Leader, Heather1st (11:40 a.m.-12:10 p.m.)
Lewis, Josie3rd (12:40-1:10 p.m.)
Lewis, Tanner3rd (12:40-1:10 p.m.)
Lopez-Bettendorf, N.1st (11:40 a.m.-12:10 p.m.)
Lowery, S.3rd (12:40-1:10 p.m.)
Luedtke, C.3rd (12:40-1:10 p.m.)
Markham, A.3rd (12:40-1:10 p.m.)
Mauer, M.1st (11:40 a.m.-12:10 p.m.)
McQuistan, T.1st (11:40 a.m.-12:10 p.m.)
Merboth, C.2nd (12:10-12:40 p.m.)
Mierau, J.1st (11:40 a.m.-12:10 p.m.)
Moravec, C.3rd (12:40-1:10 p.m.)
Myers, N.3rd (12:40-1:10 p.m.)
Olson, S.2nd (12:10-12:40 p.m.)
Peters, D.3rd (12:40-1:10 p.m.)
Rector, J.1st (11:40 a.m.-12:10 p.m.)
Rice, A.2nd (12:10-12:40 p.m.)
Rochford, K.2nd (12:10-12:40 p.m.)
Roeber Schoening, K.1st (11:40 a.m.-12:10 p.m.)
Ruth, D.1st (11:40 a.m.-12:10 p.m.)
Salem, C.3rd (12:40-1:10 p.m.)
Sanchez, J.2nd (12:10-12:40 p.m.)
Schumacher, D.3rd (12:40-1:10 p.m.)
Severin, J.1st (11:40 a.m.-12:10 p.m.)
Shank, C.3rd (12:40-1:10 p.m.)
Sims, K.2nd (12:10-12:40 p.m.)
Spangler, G.2nd (12:10-12:40 p.m.)
Spry, J.1st (11:40 a.m.-12:10 p.m.)
Stauffer, M.3rd (12:40-1:10 p.m.)
Svendsen, K.3rd (12:40-1:10 p.m.)
Tangen, K.2nd (12:10-12:40 p.m.)
Van Winkle, E.3rd (12:40-1:10 p.m.)
Vera Chavez, J.2nd (12:10-12:40 p.m.)
Walker, S.1st (11:40 a.m.-12:10 p.m.)
Wardyn, Autumn1st (11:40 a.m.-12:10 p.m.)
West, S.1st (11:40 a.m.-12:10 p.m.)
White, C.3rd (12:40-1:10 p.m.)
Yardley, B.1st (11:40 a.m.-12:10 p.m.)